KO DF KS

Kantonalni odbor DF Sarajevo od 2. novembra 2017. godine – …

Odluka o imenovanju predsjednika i članova Kantonalnog odbora Demokratske fronte Sarajevo


Sead Milavica,
predsjednik Kantonalnog odbora

 

 

 

 

 

 


Edin Abdurahmanović, član

 

 

 

 

 

 


Nedžad Bojčić, član

 

 

 

 

 


Dženan Dedić, član

 

 

 

 

 


Dragana Dizdarević, članica

 

 

 

 

 

 


Emina Džanko, članicaRođena u Sarajevu 02.08.1982. godine.

Osnovnu školu završila u Sarajevu i Hamburgu, a 2002. godine završila Prvu gimnaziju u Sarajevu.

Trenutno zaposlena u firmi Movements d.o.o. kao „Business development and support„ za njemačko govorno područje.

Članica Demokratske fronte od 2015. godine.

Politički aktivna u ljevici još od srednjoškolskih dana. Trenutno članica Kantonalnog Odbora DF Sarajevo i aktivna članica DF Vogošća.


Amir Đedović, član

 

 

 

 

 


Sakib Efendić, član

 

 

 

 

 


Muhidin Hasanbegović, član

 

 

 

 

 

 


Bego Hasanović, član

 

 

 

 

 


Halima Hasković, članica

 

 

 

 

 

 


Edhem Imamović, član

 

 

 

 

 


Mia Jeličić – Pizović, članica

 

 

 

 

 

 


Samira Kadić, članica

 

 

 

 

 


Senad Kapo, član

Rođen u Sarajevu 18.04.1968. godine, gdje je završio osnovnu školu i srednju Elektrotehničku školu.

Po zanimanju elektro-tehničar računarske tehnike. Od 2005. godine zaposlen u Agenciji za identifikaciona dokumenta, evidenciju i razmjenu podataka na mjestu referent-specijalista za održavanje pristupne opreme.

Član Demokratske fronte od njenog osnivanja, ali do marta 2017. nikad politički aktivan. Nakon članstva u Povjereništvu DF Novo Sarajevo, od novembra 2017. postaje član Kantonalnog odbora DF Sarajevo. Trenutno član predsjedništva KO DF Sarajevo i koordinator Savjeta za medije KO DF.

Društveno angažovan kroz svoj hobi – ribolov. Predsjednik Udruženja „Bistro!“ kroz koje aktivno sudjeluje u konkretnom čišćenju i zaštiti vodotoka i prirode uopšte, ali i promociji neophodnog boljeg odnosa prema istim kroz portal o zaštiti prirode i ribolovu BistroBiH – www.bistrobih.ba

Oženjen, otac jednog sina


Amar Kečo, član

Rođen 08.10. 1985.

Diplomirani ekonomista.

Direktor u firmi Sking trade d.o.o.

Vijećnik u Općinskom vijeću Ilidža. Šef Kluba vijećnika DF-a Ilidža.

Član Predsjedništva Kantonalnog odbora Sarajevo.

Oženjen i otac dvoje djece.


Bojan Kostić, član

Rođen 10.07.1983. godine u Sarajevu.

Po zanimanju diplomirani ekonomista. Od 2016. godine zaposlen u kompaniji DDC MLS kao QC agent na kontroli kvalitete podataka.

Član Demokratske fronte od marta 2017. godine, a njen simpatizer još i ranije. Predsjednik je MO DF Ciglane-Gorica i kao član učestvovao u radu Povjereništva DF Opštine Centar. Od novembra 2017. postaje član KO DF Sarajevo, kao i Odbora za vanjsku politiku i sigurnost pri Političkoj akademiji DF.

U slobodno vrijeme uživa u prirodi i brdskom biciklizmu.


Nedim Kuhinja, član

 

 

 

 

 


Admir Ligata, član

Rođen u Sarajevu 31.07.1976. godine gdje je završio osnovnu i srednju elektrotehničku.

Po zanimanju tehničar elektroenergetike, trenutno zaposlen u privatnoj firmi koja se bavi prometom lijekova i medicinske opreme na poslovima rukovodioca voznog parka.

Član Demokratske fronte od samog osnivanja, aktivno učestvovao u svim aktivnostima stranke počev od: posmatrača na izborima 2014. godine, kandidata za općinsko vijeće Centar na izborima 2016., člana općinskog povjereništva DF Centar, pa sve do danas kada je predsjednik Mjesnog odbora Hrastovi – Mrkovići i član Kantonalnog odbora DF.

Bivši sportista i maloljetni pripadnik Armije RBiH.

Oženjen i otac dvoje djece.


Dinko Lukšić, član

 

 

 

 

 


Davor Matić, član

Rođen 24.08.1964. godine u Sarajevu.

Diplomirao 1991. godine na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu. Zvanje Menadžer u turizmu stekao 2007. godine.

Od januara 2005. godine Direktor Sportskog centra u Zaostrogu – R. Hrvatska.

U periodu od 2007. – 2010. godine bio član Uprave Naftnih terminala Federacije BiH u Pločama.

Član Demokratske fronte od avgusta 2014. godine. Nakon članstva u Povjereništvu Kantonalnog odbora Demokratske fronte Sarajevo, od novembra postaje član Kantonalnog odbora Demokratske fronte Sarajevo.

Oženjen i otac dvoje djece.


Igor Mišković, član

 

 

 

 

 


Elvira Musić, članica

 

 

 

 

 


Edin Nukić, član

Rođen 15.06.1963.godine u Sarajevu, gdje je završio Osnovnu školu, Treća gimnazija i Mašinski fakultet.

Od 1997. Godine zaposlen u  Triglav osiguranju d.d. Sarajevo

Član Demokratske fronte od juna 2013. godine

Hobi: Mrežni marketing

Oženjen, otac troje djece


Ajla Omerović, članica

 

 

 

 

 


Snežana Omukić, članica

 

 

 

 

 

 


Midhat Pijadžer, član

 

 

 

 

 


Edo Selimović, član

 

 

 

 

 


Semir Spahić, član

 

 

 

 

 


Faris Svraka, član

 

 

 

 

 


Amela Vladavić, članica